ul. Dworcowa 13/57, Bydgoszcz
600 601 011
kontakt@bilansownia.pl

Chwalipost ;)

Chwalipost ;)

Biuro Rachunkowe Bilans Bydgoszcz – tu zaczyna się harmonia w księgowości Twojej Firmy!

Masz dość chaosu w księgowości?

Biuro Rachunkowe Bilans wprowadzi porządek w księgowość Twojej firmy!

Nasze usługi księgowe i kadrowo-płacowe są skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Zapewniamy kompleksową usługę księgową i kadrowo-płacową, która pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu biznesu, bez stresu związanego z papierkową robotą. Nasze pozytywne opinie w sieci potwierdzają zadowolenie Klientów z naszych usług.

Oferujemy nowoczesny Panel Klienta, gdzie wszystkie dokumenty i raporty są zawsze dostępne.

Intuicyjna obsługa panelu pozwoli Ci szybko znaleźć potrzebne informacje. Nasze doświadczenie gwarantuje, że w księgowości Twojej firmy zapanuje harmonia i przejrzystość. Razem osiągniemy więcej, optymalizując księgowość Twojej firmy i zwiększając jej efektywność.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiaj, o usługach księgowych!

Biuro Rachunkowe Bilans to profesjonalizm i spokój. Skorzystaj z naszych usług księgowych i kadrowo-płacowych i poczuj różnicę w codziennej pracy. Przekonaj się, jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces!

Nie wierz nam na słowo – oto co mówią o nas w sieci:

Agnieszka Molik- Matyga
Agnieszka Molik- Matyga
23/05/2024
Fachowość, zaangażowanie, kompetencja. Pani Agnieszka podjęła kolejne studia, aby jeszcze lepiej i mądrzej pomagać swoim klientom. Szczrze polecam.
Kasia Zalewska
Kasia Zalewska
23/05/2024
Ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu księgowości i podatków. Z czystym sumieniem polecam Biuro Rachunkowe Bilans 👌
Agnieszka Janyska
Agnieszka Janyska
22/05/2024
Rzetelne biuro rachunkowe , kompleksowe usługi i pełen profesjonalizm . Serdecznie polecam 🙂
Emilia Jagusiak
Emilia Jagusiak
22/05/2024
Po wieloletniej współpracy mogę śmiało powiedzieć, że jedno z najlepszych Biur Rachunkowych z którymi miałam przyjemność współpracować. Polecam!!!!
Patryk Wierzchoń
Patryk Wierzchoń
16/05/2024
Z panią Agnieszką współpracuję od lat i jestem niezmiernie zadowolony. Polecam każdemu.
Joanna Makowska
Joanna Makowska
22/11/2023
Właściciele biura bardzo sympatyczni, z ogromną wiedzą i doświadczeniem Bardzo rzetelnie i indywidualnie podchodzą do każdej sprawy. Można liczyć na szybki kontakt i pozytywne załatwienie każdego problemu. Polecam.
Violetta Boryskin
Violetta Boryskin
14/10/2021
Profesjonalna obsługa. Również miła atmosfera. Polecam
An Se
An Se
14/10/2021
Wszystko zawsze na czas, świetny kontakt, na każde pytanie jest odpowiedź. Polecam wszystkim wahającym się.
Zbigniew Krystowczyk
Zbigniew Krystowczyk
20/10/2020
"Firma Księgowa "Bilans" obsługuje mają działalność gospodarczą w aspekcie podatkowym od dwóch dekad. Moja działalność zmieniała się z czasem od formy spółki cywilnej przez działalność jednoosobową po spółkę z.o.o., od bardzo prostej do pełnej i skomplikowanej księgowości. Przeszliśmy razem różne transformacje, kilkunastu ministrów finansów, niezliczoną ilość zmian prawnych i kontroli skarbowych. Zmieniała się forma prawna, sposób rozliczeń, przepisy prawne, nie zmieniło się tylko jedno - nasza długoletnia relacja i współpraca oparta na zaufaniu. Zarówno w firmie "Bilans" jak i w mojej działalności pracuje już drugie pokolenie, które przejęło stery po założycielach. Pewne rzeczy nie wymagają komentarza, słabe firmy nie są w stanie przetrwać tak długo, skoro ktoś prowadzi biznes z sukcesami przez dekady, znaczy że robi to dobrze. Polecam wszystkim, którzy oczekują rzetelnie i klarownie prowadzonej księgowości, chcą płacić swoje podatki i spać spokojnie. Zbyszek, Branża geodezyjna i doradztwo techniczne.